Vyšli zamyslenia pre deti "Strom života"

Možno si ešte pamätáte na zbierku detských zamyslení Svetlo života, ktorá vyšla vo vydavateľstve Tranoscius v marci roku 2011. Dnes Vám ponúkame jej pokračovanie - zbierku zamyslení s názvom Strom života.
Zbierka zamyslení s názvom Strom života je pokračovaním svojej úspešnej predchodkyne - knižky Svetlo života. Tak ako ona, i jej novonarodená sestra ponúka deťom 40 krátkych zamyslení na známe biblické texty, ktoré si môžu prečítať na začiatku hodiny náboženstva, na detskej besiedke alebo doma v nedeľný podvečer. Súčasťou zbierky sú aj zamyslenia k adventu, Vianociam, pôstu či Veľkej noci.

Zbierku Strom života zostavili Daniela Veselá a Štefan Kiss a svojimi myšlienkami do nej prispeli Anna Balogová, Ivan Boženík, Viola Brtáňová, Anna Činčuráková Tipulová, Katarína Devečková, Ján Gallo, Tomáš German, Marek Hrivňák, Marta Chlpíková, Marcel Ištván, Marek Ivan, Štefan Kiss, Branislav Kováč, Jana Kováčiková, Zuzana Kubačková, Jana Lauková, Zuzana Lipovská, Emília Mihočová-Kmecová, Tibor Molnár, Jozef Pacek, Ján Sadloň, Peter Székely, Ondrej Šoltés, Erika Valková-Krišťaková, Dušan Vaňko, Denisa Vargová, Ľuboš Vontorčík a Martin Zaťko.

Zbierku Strom života vydalo vydavateľstvo Tranoscius, má 88 strán a zakúpiť si ju môžete za 3,90 € v predajniach, ktoré distribuujú knihy Tranoscia, alebo za 3,00 € prostredníctvom stránky www.tranoscius.sk.

Vložené 9. 12. 2014

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.