Poďakovanie a spätná väzba

Poďakovanie a spätná väzba

Bratia a sestry, sme veľmi radi, že mnohí z vás prijali pozvanie na "Celoslovenské stretnutie evanjelikov ONLINE" počas uplynulého víkendu. Keďže pre organizátora je vždy potrebná a dôležitá spätná väzba, zaujímajú nás vaše názory.

Mediálny výbor ECAV na Slovensku ďakuje všetkým, ktorí sa na pripravenom víkendovom programe akýmkoľvek spôsobom spolupodieľali. Ďakujeme všetkým účinkujúcim, technikom aj produkčným zložkám. Veríme, že spolu sa nám podarilo priniesť všetkým návštevníkom duchovné povzbudenie.

Teraz sa obraciame na vás, evanjelikov, pre ktorých bolo podujatie určené. Čo sa vám páčilo, prípadne nepáčilo, čo by ste privítali inak alebo aké iné prenosy by potešili vás. Pripravili sme pre vás krátky dotazník (nezaberie vám viac ako 3 minúty) a prosíme o jeho vyplnenie. Každá spätná väzba je pre nás vzácna, aby sme sa mohli v budúcnosti zlepšovať a najmä, aby sme ponúkali naozaj obsah, ktorý zaujíma vás. 

Dotazník môžete vyplniť tu: ONLINE DOTAZNÍK

Krátke zhodnotenie podujatia nájdete aj v denníku Postoj: LINK na článok

Pre tých z vás, ktorí ste sa nemohli zúčastniť naživo, ponúkame linky na záznamy, ktoré sú a zostanú dostupné na našom YouTube kanály:

1. Spolu na mládeži


2. Misijná kázeň Ulricha Parzanyho


3. DISKUSIA: Luteráni na Slovensku a ich „jednotky“ v 20. storočí