Nová komunikácia SEMu: „Zaži Krista“

Nová komunikácia SEMu: „Zaži Krista“

Spoločenstvo evanjelickej mládeže čaká zmena. V deň Ježišovho víťazstva nad smrťou začína SEM písať nový príbeh. Už dlhší čas sme vnímali, že potrebujeme zjednotiť naše aktivity vizuálnou komunikáciou, ktorá spĺňa potreby dnešnej doby. Pôvodné logo SEM-u nám slúžilo vyše 20 rokov a nastal čas posunúť sa ďalej – bližšie k vám mladým, na ktorých je naša práca zameraná najviac. Posledné mesiace sme intenzívne pracovali na novom dizajne, s ktorým nám pomáhal Samuel Kušnír zo Studio Mlieko a Med.

Možno sa pýtate, prečo nové logo a komunikáciu odhaľujeme práve dnes. Celý nápad novej komunikácie stojí na myšlienke: „Zaži Krista“. Práve dnes je ten deň, kedy môžeme všetci nanovo prijať a zažiť pravdu o Kristovom vzkriesení. To je heslo, ktorého sa v SEM-e chceme držať pri všetkých našich aktivitách.

Chceme, aby ste mali príležitosť a priestor autenticky spoznať a zažiť Krista na našich akciách a podujatiach. Netúžime po tom, aby ste si našli len kamarátov, nechceme, aby ste si len vyplnili svoj čas našimi aktivitami, tým, čo ponúkame... Skutočne túžime po tom, aby každý z vás mohol zažiť moc a prítomnosť Ježiša Krista vo svojom živote. Túžime po tom, aby ste zažili naozajstné priateľstvo, odpustenie, prijatie, vzťahy, radosť a slobodu z otroctva hriechu. Jednoducho po tom, aby ste skutočne ZAŽILI KRISTA! 
Tým najväčším svedectvom o víťazstve Ježiša Krista je práve otvorený hrob a odvalený kameň, ktorý sme zvolili za hlavný motív nášho nového loga. Nie kríž, ale až otvorený hrob má posledné slovo v otázke, či Kristus premohol svet. My sme zažili Krista, zažili sme, čo znamená prijať do nášho vnútra pravdu o Kristovom vzkriesení. Áno, prináša to občas pochybnosti a otázky v mnohých oblastiach. My sme sa však rozhodli vykročiť za Ježišom, pretože On je ten istý včera, dnes i naveky.

Novým dizajnom sa chceme priblížiť vám mladým, pretože vieme, že pôvodné logo je už zastarané a neatraktívne. Rovnako chceme pre naše podujatia a aktivity vytvoriť konzistentnejšiu platformu, ktorá bude s mládežou komunikovať efektívnejšie a bude prispôsobená potrebám, ktoré od súčasných značiek očakávate. Je to veľká zmena, ale veríme, že vám všetkým bude slúžiť. 
V nasledujúcich dňoch budeme postupne uverejňovať ďalšie informácie o našom redizajne. Môžete nahliadnuť do zákulisia tvorby loga a novej komunikácie, aby ste videli a viac nám porozumeli, prečo sme sa rozhodli práve pre takúto zmenu. 

 

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.