Spoločné pôstne modlitby na sociálnych sieťach

Spoločné pôstne modlitby na sociálnych sieťach

Bratia a sestry, už dlho vnímame, že sa opäť raz ako cirkev, ako Boží ľud potrebujeme zjednotiť, spolu v modlitbe a pôste prísť pred Božiu tvár v jednote. Toto, čo zažívame, je reálna duchovná vojna a diabol urobí všetko preto, aby nás zničil, rozohnal, frustroval, otupil či duchovne oddelil od zdroja – od Pána Ježiša. Poďme na to Božou cestou, buďme neodbytní, verní, vytrvalí (Lk 18, 1-8).  

Počas celého pôstneho obdobia pre vás túžime pripravovať modlitebnú reťaz, kde budeme denne pridávať video-pozvánku k modlitbám. Základ videa bude tvoriť prečítaný biblický text, s krátkymi námetmi na modlitby. 
Keďže vnímame, že bolo dobré mať spoločný čas, v ktorom sa môžeme modliť spolu v Duchu a každý doma, videá budeme zverejňovať vždy o 20:00 na YouTube aj FB stránke ECAV s vami. 
Predkladáme vám tento návrh ako pozvánku k spolupráci. Veríme, že ak budeme na takomto nedokonalom ľudskom, ale predsa Božom projekte spolupracovať, mohli by sme sa spoločne povzbudiť a budovať duchovne a hlavne do hĺbky našu cirkev a takisto jednotlivcov. Ak sa vám myšlienka zapáčila, pokojne videá zdieľajte na svojich webových stránkach alebo sociálnych sieťach.   

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.