Vyšiel Evanjelický posol spod Tatier (23-24)

Vyšiel Evanjelický posol spod Tatier (23-24)

Júnové dvojčíslo Evanjelického posla spod Tatier (23-24) ponúka duchovné témy, úvahy, námety k modlitbám, domáce pobožnosti, rubriku pre mladých i ochutnávku júnovej Dúhy.

V kurze viery pokračujeme s výkladom Modlitby Pánovej od brata farára Ľudovíta Hroboňa. Všímame si návrat žiakov vyšších ročníkov a študentov do našich evanjelických  škôl - očami pedagógov a študentov. V tomto čísle sme venovali priestor našim krajanom - evanjelikom v Českej republike, Rumunsku, Austrálii a formou rozhovoru s manželským farárskym párom - Dušanom a Boženou Sajákovcami približujeme život Slovákov - evanjelikov v Chorvátsku. Nechýba reportáž z trojdňového online podujatia evanjelikov - ktorým sme si pripomenuli 100 rokov samostatnosti ECAV na Slovensku. V rubrike Zo sveta nájdete informácie aj o dianí v Českobratskej cirkvi evanjelickej v ČR. 

V najnovšom je vložená poštová poukážka na predĺženie predplatného EPST na druhý polrok 2021. Ďakujeme všetkým, ktorí ste si Evanjelický posol spod Tatier opäť predplatili! Redakcia EPST.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.