Vyšiel EPsT 35-36

Evanjelický posol spod Tatier v najnovšom dvojčísle 35-36 prináša bohaté duchovné čítanie.

V stĺpčeku biskupa sa čitateľom prihovára generálny biskup ECAV Ivan Eľko, nechýbajú informácie zo života cirkvi, domáce pobožnosti, kurz viery, ekuména, rubrika pre mladých. V rozhovore s biskupom Slovenskej evanjelickej a. v. cirkvi v Srbsku Jaroslavom Javorníkom hovoríme o aktuálnej situácii v ich cirkvi, prinášame spomienku na Milana Lasicu, pohľad na duchovnú službu v armáde po I. svetovej vojne, predstavujeme novú knihu z Tranoscia "Slnkom byť" od Slávky Kukučkovej. Avizujeme septembrovú Synodu  ECAV na Slovensku a informujeme o voľbách generálneho dozorcu. Reflektujeme dianie v zahraničí a pokračujeme v rubrike Eko-logicky. Želáme požehnané čítanie.