PROGRAM VEREJNOPRÁVNYCH MÉDIÍ: 28.10. - 11.11.2021

PROGRAM VEREJNOPRÁVNYCH MÉDIÍ: 28.10. - 11.11.2021

ROZHLAS

ŠTVRTOK – 28. október  
Regina Západ
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00 

SOBOTA – 30. október 
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00

NEDEĽA – 31. október     
Rádio Slovensko
Prenos Služieb Božích z evanjelického kostola v Žiline 09.05 – 10.00
Kazateľ: Marián Kaňuch, senior TUS
Piesne: 188, 274, 288, 263, A65
Kantor: Marta Gáborová

Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Osudy, ktoré písalo 20. storočie 10.05 – 10.41

Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00

Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45

Regina Východ
Božie mlyny 06.15

ŠTVRTOK – 4. november   
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

SOBOTA – 6. november 
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00

NEDEĽA – 7. november     
Rádio Slovensko
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Osudy, ktoré písalo 20. storočie 22.19 – 22.55

Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00

Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45

Regina Východ
Božie mlyny 06.15

ŠTVRTOK – 11. november 
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

...............................................................................................................................................................................................

TELEVÍZIA

ŠTVRTOK – 28. október
:2 Milan Rastislav Štefánik 14.10 – 15.02 Dvojdielny dokumentárny film
:3 Štúrovci 12.50 – 13.56 4. časť televízneho seriálu

PIATOK – 29. október 
:3 Štúrovci 12.50 – 14.02 5., záverečná časť seriálu 

NEDEĽA – 31. október
:2 Prenos Služieb Božích 10.30 – 12.00 z evanjelického kostola v Banskej Štiavnici
Pamiatka reformácie a 240. výročie Tolerančného patentu
Kazateľ: Ján Hroboň, biskup ZD ECAV
Piesne: 186, 337, 288, 259, 263, A67
Kantor: Róbert Zacharovský
Liturgujú: Daniel Gdovin, Ján Čáby

Orientácie 13.05 – 13.31
Sviatočné Slovo 19.50 Ján Kolesár, evanjelický farár v Bratislave-Petržalke 

PONDELOK – 1. november
:3 V tichu minulosti 22.25 – 22.50 Dokument o cintorínoch v L. Mikuláši a okolí 

UTOROK – 2. november
:2 Večera s Havranom 21.50 – 22.56 Jozef Cíger Hronský – spisovateľ ale aj predstaviteľ ľudáckeho režimu
:3 V tichu minulosti 14.50 Cintoríny v Liptovskom Mikuláši a okolí
Niesť svoj kríž 11.35

STREDA – 3. november 
:3 V tichu minulosti 14.35 – 15.04 Modranský cintorín
V tichu minulosti 23.30 Trnavské cintoríny 

ŠTVRTOK – 4. november
:2 Raj na zemi 21.00 – 22.16 Dokument o živote novinára Andreja Bána
:3 V tichu minulosti 23.20 – 23.50 Bansko-bystrické cintoríny 

PIATOK – 5. november     
:3 V tichu minulosti 14.25 Banskobystrické cintoríny

SOBOTA – 6. november
:3 V tichu minulosti 12.45 – 13.11 Ondrejský cintorín 
:3 V tichu minulosti 23.50 Židovské cintoríny v Bratislave

NEDEĽA – 7. november 
:2 Prenos Služieb Božích 10.00 – 11.30 pri 100. výročí smrti P. O. Hviezdoslava z evanjelického kostola v Dolnom Kubíne 
:2 Televízny posol 13.25 – 13.51
:3 V tichu minulosti 13.55 – 14.24 Židovský cintorín v Bratislave 
V tichu minulosti 23.40 Ondrejský cintorín

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.