Ako Frederik odhalil tajomstvo

Ako Frederik odhalil tajomstvo

Vydavateľstvo Tranoscius ponúka na vianočný trh NOVINKU pre deti, mládež ale aj všetkých rodinných príslušníkov. Pri príležitosti 490. výročia Augsburského vyznania vydávame knihu od brata farára Štefana Kissa Ako Frederik odhalil tajomstvo.

Kniha pozostáva z krátkeho úvodu do historickej situácie, aká bola 25. júna 1530 v dvorane biskupského paláca v Augsburgu, keď kancelár Baier prečítal Augsburské vyznanie pred cisárom Karolom V. Spolu s nemeckým cisárom tu sedeli nemecké kniežatá a ich poradcovia, kňazi a vyslanci pápeža a na ulici sa tlačili davy ľudí.

Po úvode nasleduje dvadsaťosem pútavých príbehov, ktoré zažíva 12-ročný chlapec Frederik. V týchto príbehoch autor približuje význam dvadsiatich ôsmich článkov Augsburského vyznania. Každá kapitola končí krátkym zhrnutím obsahu článku vyznania pod nadpisom: Zapamätaj si!

Knihu ilustrovala farebnými obrázkami Anna Gajová. Je v tvrdej väzbe a má 172 strán. Kniha je vhodným darčekom pre deti a konfirmandov, ale potešia sa z nej aj rodičia a starí rodičia, pretože v pútavých príbehoch je vysvetlené celé učenie našej cirkvi .

Objednať si novinku môžete: ihneď na mailovej adrese: odbyt@tranoscius.sk, t.č.: 044/5526343, správou na facebooku, v našich kníhkupectvách, a na e-shope: http://www.tranoscius.sk/kategorie/ponuka-tranoscia/novinky/

Cena : 11,00 Eur.

Nech sa páči!

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.