Čo urobí BOH

Čo urobí BOH

2. Korintským 4, 8-9

Čo urobí Boh v tvojom živote? Čo Mu dovolíš? Možno je Boh a modlitba to jediné, čo ešte máš. Čelíš vojne. Vojne vo forme bolesti, choroby, klamstvu, porážke, skaze, závislosti, smrti. Všetky tieto veci možno ako okolností, ľudí, myšlienok vtrhávajú do tvojho života ako nejaké „motorkárske gangy“ s úmyslom vyhnať ťa na vyprahnutú púšť hriechu a beznádeje.

Chcem ti dnes povedať len jednu vec  - neustúp ani o milimeter. Odpovedz modlitbou – úprimnou, vytrvalou a trúfalou. SI PREDSA ČLEN BOŽEJ RODINY. NEPRICHÁDZAŠ K BOHU ANI NIEKTO NEZNÁMY, ALE AKO JEHO DEDIČ.

                S dôverou pristúpme k Božiemu trónu a prednesme svoju prosbu. Buďme odvážni nie preto, čo sme dosiahli, ale preto, čo urobil Ježiš Kristus. JEŽIŠ ZA NÁS VYLIAL SVOJU DRAHOCENNÚ KRV. MY SI PRED NÍM MÔŽEME VYLIAŤ SVOJE SRDCE.

                Pán Ježiš povedal, že kto má vieru, môže povedať vrchu, aby sa zdvihol a hodil do mora – Mk.11,22-23 Čo je našim vrchom? Našou životnou výzvou? Požiadajme Boha o pomoc. Urobí to, čo chceme? To neviem s istotou povedať. O čom som ale presvedčený je, že Boh s radosťou a láskou urobí pre nás to, čo je najlepšie. On je ten prvý, ktorému na nás záleží, ktorý nás nezištne miluje, vedie a chráni. Áno, niekedy aj cez údolie, ale je to pre naše dobro a vždy je tam s nami. Aj v tejto chvíli, presne teraz. Nech príde do nášho života akákoľvek vojna či búrka – keď ON je s nami, neprehráme, nepotopíme sa.

Pieseň na povzbudenie

https://www.youtube.com/watch?v=0vtTg0lek_E

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.