Vyšlo CD Podľa Božej mapy

Vyšlo CD Podľa Božej mapy

Evanjelický farár v Badíne Roman Dovala, pesničkár, a hudobná skupina Crossroads z Banskej Bystrice nahrali hudobný album s názvom „Podľa Božej mapy“ s podtitulom „Detské pesničky nielen pre dospelých“.
Čo na ňom nájdeme? Pôvodné detské kresťanské pesničky oblečené do šiat kvalitného a zaujímavého hudobného spracovania. Sú vhodné pre deti na detských besiedkach, na stretnutia dorastu, ale hlavne pre všetky mladé kresťanské rodiny na počúvanie doma či v aute.

Pesničky boli napísané ako hudobný doplnok k vyučovaniu rôznych biblických tém a nesú veľmi jasné a zásadné posolstvo o vzťahu Boha k nám i vzťahu nás ľudí - Božích detí k Bohu. Melódie sú chytľavé na prvé počutie a určite zaujmú nielen tých najmenších, ale i o kúsok dospelejšiu či staršiu generáciu.

Na albume sa nachádza 15 skladieb s celkovou minutážou vyše 40 minút. Ukážky z nich s názvami Vtáča, Rybička, Modli sa, Učeníci, 6 zázračných dní... si môžete vypočuť na webovej stránke http://ecavbb.sk/crossroads/cd/ .

Niet pochýb, že je to nielen vhodný darček, ale i originálna kresťanská muzika a texty, jednoducho pesničky, ktoré môžu priniesť mnohé požehnanie. Pripravený je aj Spevník Podľa Božej mapy, kde sú znotované pesničky s akordmi a krátkymi zamysleniami pre deti k témam piesní.

„Spievajte Hospodinovi novú pieseň...!“

V prípade záujmu si CD Podľa Božej mapy objednajte vo vydavateľstve Tranoscius, a. s., Tranovského 1, 031 01 Liptovský Mikuláš, e-mail: odbyt@tranoscius.sk, tel. 044/552 63 43, alebo sa pýtajte na svojich farských úradoch.

Cena za jedno CD je 6,- eur.

Viac info: dovala.roman@gmail.com