Zomrela sestra Ing. Emília Joríková

V nádeji vzkriesenia a večného života v Ježišovi Kristovi oznamujeme evanjelickej verejnosti, že v deň svojich 85. narodenín, dňa 3. marca 2019 si Pán života a smrti povolal k sebe sestru Ing. Emíliu Joríkovú.

Sestra Joríková sa hneď po nežnej revolúcii zamestnala na Generálnom biskupskom úrade ECAV, kde pracovala ako vedúca ekonómka hospodárskeho oddelenia, do 31. marca 1995. Aj potom ochotne a dobrovoľne pomáhala s hospodárením a účtovníctvom na rôznych postoch v Cirkevnom zbore Bratislava, ako iných miestach cirkevnej správy ECAV. Pohreb zosnulej bude v Cirkevnom zbore Prietrž v piatok 8. marca 2019 o 14.00 h. Lúčime sa s ňou s tichou vďakou za jej nasadenie, ochotu a službu. Smútiacej rodine vyslovujeme úprimnú sústrasť. „Ty si mi nádejou, Pane, Hospodine, Tebe dôverujem od svojej mladosti“ (Žalm 71, 5).