ECAV na Slovensku k výročiu smrti Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

Evanjelická cirkev a.v. na Slovensku so zármutkom dnes spomína na Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú, ktorí boli zavraždení 21. februára 2018. Myslíme v modlitbách na pozostalé rodiny a myslíme v modlitbách na celú našu krajinu.

Veríme, že násilná smrť mladých ľudí bude objasnená a vinník potrestaný. Evanjelická cirkev a.v. na Slovensku citlivo vníma spoločenskú atmosféru a úprimne si želá slušné Slovensko, ktoré bude spravované spravodlivo, čestne, humánne. Chceme žiť v krajine, kde právo platí pre všetkých, a kde predstavitelia štátu zodpovedne vykonávajú svoj mandát. Občania Slovenska si po takmer 30 rokoch od Nežnej revolúcie zaslúžia dôstojný a bezpečný život v krajine, ktorá je ich domovom.