Blahoželáme bratovi biskupovi Mihočovi

26. decembra 2023 sa dožil vzácneho životného jubilea – 45. rokov života, biskup Východného dištriktu ECAV na Slovensku, Peter MihočDo ďalších dní a rokov života prajeme bratovi Petrovi istotu viery, lásky a nádeje, silu ducha i tela v kruhu jeho blízkych ako i v rodine evanjelickej cirkvi.

Jubilantovi slovami apoštola Jána prajeme: Milovaný, prajem ti, aby si vo všetkom prospieval a bol zdravý, ako prospieva tvoja duša. Lebo som sa veľmi zaradoval, keď prišli bratia a vydávali svedectvo o tvojej pravde, ako chodíš v pravde. Nemám väčšiu radosť, ako keď počujem, že moje deti chodia v pravde. Milovaný, verne konáš všetko, čo konáš pre bratov, a to pre cudzích, ktorí vydali pred cirkevným zborom svedectvo o tvojej láske; dobre urobíš, keď ich tak vystrojíš na cestu, ako sa patrí pred Bohom. (3 J, 2-6)