"Výnimočná" ECAV

Bratia a sestry, máme pre vás pripravenú zaujímavú letnú výzvu.
Napíšte nám, čo je na vašom CIRKEVNOM ZBORE // CHRÁME // SPOLOČENSTVE "výnimočné" a prečo?

Stalo sa vám, že ste sa započúvali do unikátnych tónov vášho zborového spevokolu? Zapozerali na krásny a vzácny kríž na oltári? Zapáčilo sa vám netradičné podujatie mladých vo vašom zbore? Zistili ste o vašich zvonoch zaujímavosť, ktorú ešte nikto nepočul? Vnímate prácu diakonického zariadenia vo vašom okolí ako jedinečnú a inovatívnu? Všimli ste si na svojom bratovi farárovi alebo sestre farárke vzácnu vlastnosť, ktorú si na ňom veľmi vážite a ktorou je oproti ostatným iný?

Práve toto sú veci, ktoré by sme radi vedeli a podelili sa s nimi aj s ostatnými veriacicmi z celého Slovenska. Prostredníctvom našej webovej stránky ecav.sk ale aj na našom Facebooku by sme chceli počas leta zverejňovať zaujímavosti z našich cirkevných zborov.

Preto napíšte na media@ecav.sk alebo vytvorte príspevok na Facebooku s hastagom #vynimocnaecav a v závere leta môžeme mať vytvorenú krásnu mozaiku výnimočných momentov našej drahej Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku.