Tesco obdarilo Diakoniu

Tesco obdarilo Diakoniu

Na základe dlhoročnej spolupráce medzi obchodným reťazcom Tesco a Ústredím evanjelickej diakonie v Bratislave, prišla opäť nečakaná pomoc. O to účinnejšia, lebo je v dobe vrcholiacej pandémie COVID-19.

Kamión s 18 paletami v hodnote 9000 €, kvalitných trvanlivých potravín, bol vyskladnený z centrálneho skladu Tesco v Beckove a v stredu 20. mája 2020 smeroval do Strediska evanjelickej Diakonie Košeca. Tu si môžu aj ostatné SED, ktoré prevádzkujú vlastnú kuchyňu prevziať túto potravinovú pomoc. Z darovaných potravín budú podporené aj rodiny v núdzi a dôchodcovia.
Celú veľmi prospešnú akciu zorganizovala Janka Gasperová, z referátu PR a Fundraising na UED, ako aj poverený riaditeľa ED ECAV na Slovensku Ján Gasper, za čo im patrí naša srdečná vďaka. Rovnako ďakujeme za ústretovosť miestnej firme Slovlak Košeca, osobne pánu riaditeľovi Martinovi Červenákovi, ktorý poskytol pracovníka s VZV na vykládku kamióna do SED Košeca, v osobe pána Jána Juríka.
 A ako je to už zvykom v SED Košeca, neodmysliteľnou súčasťou pri celej akcii bola naša vrchná sestra Anna Kušnírová s jej obdivuhodnými manažérskymi schopnosťami. Aj touto cestou vyslovujeme darcovi potravinovej pomoci, obchodnému reťazcu Tesco, naše úprimné poďakovanie.


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.