Stredisko Evanjelickej diakonie Bratislava hľadá opatrovateľky

Stredisko Evanjelickej diakonie Bratislava hľadá opatrovateľky

Stredisko Evanjelickej DIAKONIE Bratislava hľadá opatrovateľky do Zariadenia pre seniorov (Domov dôchodcov) v centre Bratislavy na TPP s nástupom okamžite. Základnou kvalifikáciou pre vykonávanie tejto práce je ochotné srdce slúžiť ľuďom vo vysokom veku, ako aj certifikát z opatrovateľského kurzu.

V prípade, že máte záujem o túto prácu a certifikát ešte nemáte, vieme sprostredkovať absolvovanie opatrovateľského kurzu počas trvania pracovného pomeru. Ide o prácu na pravidelné 12 h zmeny (3 služby a 3 dni voľna alebo 4 služby a 4 dni voľna).
Chceme povzbudiť prípadné záujemkyne, ktoré nemajú skúsenosť s touto prácou, ale o nej rozmýšľajú, že ponúkame možnosť si u nás prácu opatrovateľky v praxi vyskúšať.
Ponúkame veľmi atraktívne pracovné prostredie, dobré mzdové ohodnotenie (mzdové podmienky sú stanovené podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + osobitné ohodnotenie + príplatky za nadčasy, víkendy a pod.), výborný kolektív, príjemnú pracovnú atmosféru v zariadení rodinného typu.
Ponúkame možnosť prespať v zariadení medzi službami. Pre viac informácii volajte na tel. číslo: 0907 295 028 (Silvia Fáberová).

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.