Privítanie nového zborového farára v Púchove

Cirkevný zbor Púchov privítal v nedeľu 16.2.2020 na službách Božích svojho nového duchovného pastiera, brata Dušana Cinu. Ten po riadnom procese voľby zborového farára prevzal v sobotu 15.2. za účasti predsedníctva Turčianského seniorátu (seniora Mariana Kaňucha a seniorálneho dozorcu Jána Beňucha) farský úrad.

Týmto sa ukončilo viac než 7 mesiacov trvajúce obdobie administrovania cirkevného zboru bratom farárom Miroslavom Eštokom zo susedného CZ Záriečie. S ním sa cirkevný zbor rozlúčil na službách Božích v nedeľu Deviatnik, kedy mu zborový dozorca Radovan Fujerík  v mene zboru poďakoval za jeho službu, ktorá bola v dvoch veľkých cirkevných zboroch veľmi náročná. Novému farárovi poprial brat dozorca Božie vedenie, veľa síl a mnoho ochotných cirkevníkov, ktorí budú mať chuť posúvať cirkevný zbor dopredu.