Nová kniha od Johna Ortberga: Mal by som ťa radšej, keby som trochu viac ako ja - budovanie blízkosti

Nová kniha od Johna Ortberga: Mal by som ťa radšej, keby som trochu viac ako ja - budovanie blízkosti

EVS (Slovenské evanjelizačné stredisko) vydalo začiatkom novembra knižnú novinku Mal by som ťa radšej, keby si bol trochu viac ako ja od amerického kresťanského autora a rečníka Johna Ortberga.

Každý túži po láske, obdive, rešpekte a uznaní. Čo ak vytvoriť hlboký a zmysluplný vzťah je jednoduchšie, než si myslíme? Chceme život tráviť s ľuďmi, ktorým môžeme veriť, zdôveriť sa im, na ktorých sa môžeme obrátiť, keď nám je ťažko. Ľuďmi, ktorí nielenže ocenia naše nadanie, ale aj plne vnímajú naše chyby a zlyhania, no napriek tomu chcú byť s nami. Dobrá správa je, že hlbšie a zmysluplnejšie vzťahy s manželom, manželkou, priateľmi, deťmi, kolegami a dokonca aj s Bohom, sú nielen možné, ale boli sme pre ne priamo stvorení!

V knihe Mal by som ťa radšej, keby si bol trochu viac ako ja nám John Ortberg ukazuje, ako prekonávať prekážky a budovať s Bohom aj s ostatnými ľuďmi hlboké a zmysluplné vzťahy, po akých všetci túžime.

John Ortberg sa zaujíma o duchovnú formáciu, ktorá pomáha ľuďom viac sa podobať Ježišovi. Je pastorom presbyteriánskeho zboru Menlo Park Presbyterian Church Menlo Park v Kalifornii. S manželkou Nancy majú tri deti. Je autorom niekoľkých kníh, z ktorých v slovenčine vyšli: Kto je ten muž?; Toľko rôznych ciest; Boh je bližšie než si myslíš; Život, aký si vždy chcel; Ak chceš chodiť po vode, musíš vystúpiť z lode; Nepochopiteľná láska

Slovenské evanjelizačné stredisko (EVS) vzniklo v roku 1993 ako občianske združenie založené pri Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku. Združuje ľudí, ktorí chcú s láskou porozumením a múdrosťou prinášať tomuto svetu zvesť o Božej láske.

Kontakt: 

Martin Viglaš, marketingový riaditeľ
email: martin@evs.sk
web: https://knihy.evs.sk/produkt/mal-by-som-ta-radsej-keby-si-bol-trochu-viac-ako-ja/
tel.: 0902 058 464

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.