Nevšedná narodeninová oslava vo Svätom Jure

V nedeľu 17. novembra 2019 sme v evanjelickom kostole vo Svätom Jure oslávili 17. narodeniny našej cirkevnej materskej školy Betlehem.

V rámci rodinných služieb Božích s kapelou a interaktívnou kázňou prispôsobenou pre veľkých i malých poslucháčov vystúpili aj deti z „Betlehema“. Svojou bezprostrednosťou a radosťou nakazili všetkých prítomných. Nechýbala samozrejme ani veľká narodeninová torta a želanie, aby Pán Boh požehnal všetkých nás. Lebo nás všetkých v cirkevnom zbore sa dianie v škôlke týka – je našou radosťou, hrdosťou ale aj zodpovednosťou.
Za tie roky vieme, že bol dobrý krok ju založiť. Je totiž prostriedkom, ako prinášať Božie slovo deťom formou im najprijateľnejšou. Veríme, že Boh sa o semienka Božieho slova zasiate do detských sŕdc postará a príde čas, keď naplno vyklíčia.

Soňa Filová