Evanjelik Milan Gajdoš prevzal ocenenie za "Vojenský čin roka"

Evanjelik Milan Gajdoš prevzal ocenenie za "Vojenský čin roka"

Vojenská podporná nadácia pomáha komunite vojakov a zamestnancov rezortu obrany a ich rodinným príslušníkom v zložitých životných situáciách nad rámec zabezpečenia, či oficiálnych možnosti zo strany štátu. Jej zakladateľom je evanjelik Milan Gajdoš, ktorý je zamestnancom Ústredia ekumenickej pastoračnej služby v OS SR a OZ SR a vykonáva funkciu riaditeľa správy. 

Vojenský čin roka je anketa, ktorú vyhlasuje minister obrany Slovenskej republiky vždy na konci kalendárneho roka. Cieľom je oceniť a predstaviť výnimočné skutky súvisiace s rezortom obrany, ktoré boli vykonané v uplynulom roku.

Prezidentka Zuzana Čaputová vo štvrtok 26. novembra 2020 v Prezidentskom paláci prijala laureátov ocenenia „Vojenský čin roka.“ V kategórii "Priateľ armády" ocenenie získala Vojenská podporná nadácia. Ocenenie od náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl Slovenskej republiky Daniela Zmeka a ministra obrany Slovenskej republiky Jaroslava Naďa prevzal správca nadácie Ing. Milan Gajdoš. Informácie o ich aktivitách nájdete tu: https://vojenskanadacia.sk/

K oceneniu srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspešných projektov. 


ZDROJ: https://www.ustreps.sk/

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.