VD pozýva na Misijné dni 2020

VD pozýva na Misijné dni 2020

Milí priatelia blízki aj online priaznivci podujatia Misijné dni. S radosťou Vás v nádeji pozývame zažiť spoločenstvo Ducha, Božieho hlasu, spoločenstvo otvorených rozhovorov a predovšetkým k času stretnutí nových, aj dlhoročných priateľov, v termíne od 27. do 30. augusta 2020. 

Aj tento rok je pripravený zaujímavý duchovno - spoločenský program. Ústredná téma 'Extrémne premeny" poukáže na dôležitosť premien, ktoré sú začiatkom nových rozhodnutí, spôsobu života, aj nových vzťahov. Šesť biblických postáv, v živote ktorých tzv. "butterfly effect" Božieho ducha spustil premeny vnútra, celých rodín, manželstiev, dokonca aj národov a takto priniesol novú realitu života. 

Motýľ sa stane vzácnym symbolom tohtoročných MD VD 2020, nakoľko jeho životná premena hlboko zvýrazňuje prerod, ktorého ovocím sú extrémne zmeny. Pripravená je bohatá mozaika seminárov, panelová diskusia so zaujímavými hosťami, program pre najmenších aj pre tých väčších, ktorí vidia svet v ružovejších farbách 😉 

Srdečne pozývame a veríme, že prijmete túto výzvu od Trénera všetkých čias, ktorý aj v dnešných časoch pozýva k novým podobám života. Prihlasovanie beží do 10. augusta 2020. Viac na www.vdecav.sk/dni.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.