Príďte na muzikál do Trnavy

Príďte na muzikál do Trnavy

Tešíme sa, že v Trnave budeme môcť privítať detský spevokol Lastovičky s muzikálom O nespokojnej halúzke. Muzikál láskavo rozpráva príbeh malej halúzky, ktorá prechádza životnými skúškami a aj sama halúzka spoznáva, že hľadanie iba vlastného blaha neosoží nikomu.
V približne 35-člennom súbore účinkujú deti vo veku 6 až 18 rokov. Diváci sa môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok pre veľkých a malých.
Muzikál vznikol a prezentoval sa vďaka podpore z predaja kávy August Roy Súbežne s muzikálom vyšla i krásna rozprávková knižka v tvrdej väzbe, ktorú týmto odporúčame do vašej pozornosti.

Muzikál O nespokojnej halúzke je napísaný na motívy rovnomennej rozprávky od Márie Rafjovej. Autorka v pôvodnej rozprávke vzdala hold prírode, no najmä samotnému Stvoriteľovi, ktorý svet nielen stvoril, ale ho aj neustále udržiava a ochraňuje. Na príklade malej halúzky môže každý uvidieť svoje sebecké túžby a svoje zlyhania. Až ďalšími a ťažšími životnými skúškami i sama halúzka spoznáva, že hľadanie iba vlastného blaha neosoží nikomu. Každý život bol stvorený na to, aby oslavoval Stvoriteľa a rástol ku prospechu seba i blížnym, aby sme milovali, pomáhali a tešili sa zo života.

Scenár: Peter Ferík
Umelecká vedúca: Janka Feríková
Choreografia: Barbora Janáková
Kostýmy: Zuzana Slivková 

Muzikál vznikol a prezentoval sa vďaka podpore z predaja kávy August Roy. Viac informácií o projekte nájdete na https://augustroy.sk/o-nas/

Súbežne s muzikálom vyšla i krásna rozprávková knižka v tvrdej väzbe, ktorú týmto odporúčame do vašej pozornosti.
https://augustroy.sk/shop/ine_produkty/o-nespokojnej-haluzke-a-ine-rozpravky/

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.