POZÝVAME: Misijné dni VD a Rodinná konferencia

POZÝVAME: Misijné dni VD a Rodinná konferencia

Srdečne vás pozývame na Misijné dni Východného dištriktu v preloženom termíne: 12. - 15. november 2020 v hoteli SOREA v Ľubovnianskych Kúpeľoch, ktoré budú spojené s konferenciou Rodinného spoločenstva ECAV na Slovensku.

Aj tento rok je pripravený zaujímavý duchovno-spoločenský program. Ústredná téma "Extrémne premeny" poukáže na dôležitosť premien, ktoré sú začiatkom nových rozhodnutí, spôsobu života, aj nových vzťahov. Pozrieme sa spolu na šesť biblických postáv, v živote ktorých tzv. "butterfly effect" Božieho Ducha spustil premeny vnútra, celých rodín, manželstiev, dokonca aj národov a takto priniesol novú životnú realitu. 

Symbolom podujatia je motýľ a jeho prerod zo "škaredej" chlpatej húsenice - hlboko zvýrazňuje prerod, ktorého ovocím sú extrémne zmeny. Pripravená je bohatá mozaika seminárov, panelová diskusia so zaujímavými hosťami, program pre tých najmenších aj väčších.

Vzácnym hosťom Misijných dní a Rodinnej konferencie bude známy kresťanský psychológ Pavel Raus z Českej republiky.

Súčasťou podujatia bude aj akustický koncert gospelovej speváčky Slávky Tkáčovej z Bardejova so známymi hudobníkmi Danielom Špinerom a Lukášom Konštiakom.

Veríme, že využijete túto ponuku na duchovné povzbudenie a rast vo viere.

Prihlasovanie beží do 23. októbra 2020. Viac informácií na www.vdecav.sk/dni


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.