Pozvanie pre spevokoly ECAV na Slovensku k aktívnej účasti na Stretnutí kresťanov 2020 v Grazi

V dňoch 3. – 5. júla 2020 sa uskutoční Stretnutie kresťanov v Grazi, ktoré organizuje Evanjelická cirkev a. a h. v. v Rakúsku v spolupráci s diecézou rímsko-katolíckej cirkvi Graz-Seckau, s cieľom dať dôraz na ekumenickú spoluprácu. Každá zúčastnená cirkev má možnosť podieľať sa na programe. Pri tejto príležitosti pozývame spevokoly v ECAV na Slovensku, aby sa aktívne zúčastnili na programe Stretnutia kresťanov v Grazi a svojimi hudobnými príspevkami prispeli k požehnanému priebehu. Na otváracom podujatí v piatok vystúpia dychové a spevácke zbory všetkých cirkví.

Prihlasovanie

Poplatok zahŕňa vstupenku pre všetky podujatia Stretnutia kresťanov, nocľah z 3. – 4. júla 2020 ako aj nasledovnú stravu: večera v piatok, raňajky, obed a večera v sobotu, raňajky v nedeľu, ako aj programový zošit a spevník.

Denná vstupenka na piatok a sobotu stojí jednotne 25 € a zahŕňa vstup na všetky podujatia v deň platnosti, zodpovedajúcu stravu, programový zošit a spevník, avšak bez ubytovania a raňajok.

V nedeľu je účasť na Stretnutí kresťanov zadarmo.

Mládežníci (14-20 rokov) a deti(6-13 rokov) majú zľavnenú cenu. Malé deti (0-5 rokov) majú vstup zadarmo. Poplatky pre účastníkov zo Slovenska sú nasledovné:

Záujemcovia, ktorí sa prihlásia do 31. januára 2020 dostanú zľavu 10% za skorú rezerváciu.

Krajina

Ubytovanie v penziónoch a hoteloch

Ubytovanie na priváte

Ubytovanie v spoloč. priestoroch

Slovensko

85 EUR

65 EUR

52 EUR

Prihlasovanie je možné na stránke www.face2face2020.at

Po úspešnej registrácii dostanete potvrdzovací e-mail, v ktorom sa zobrazí prehľad zakúpených kariet.
Ak cestujete do Grazu ako skupina (napr. s cirkevných zborom alebo s mládežníkmi), prihláste ako vedúci skupiny všetky osoby Vašej skupiny naraz. Potrebujeme počet osôb, žiadne osobné údaje, s výnimkou vedúceho skupiny.
Chceli by sme zdôrazniť, že všetky ceny, tak poplatky ako aj denné lístky, sú výrazne finančne podporené. To znamená, že dostanete bezkonkurenčnú ponuku s nízkymi cenami!
Možnosť prihlásenia je do 31. marca 2020 pre poplatky vrátane ubytovania. Denné karty si môžete rezervovať kedykoľvek, aj počas podujatia.