Pozvanie pre spevokoly ECAV na Slovensku k aktívnej účasti na Stretnutí kresťanov 2020 v Grazi

Pozvanie pre spevokoly ECAV na Slovensku k aktívnej účasti na Stretnutí kresťanov 2020 v Grazi

V dňoch 3. – 5. júla 2020 sa uskutoční Stretnutie kresťanov v Grazi, ktoré organizuje Evanjelická cirkev a. a h. v. v Rakúsku v spolupráci s diecézou rímsko-katolíckej cirkvi Graz-Seckau, s cieľom dať dôraz na ekumenickú spoluprácu. Každá zúčastnená cirkev má možnosť podieľať sa na programe. Pri tejto príležitosti pozývame spevokoly v ECAV na Slovensku, aby sa aktívne zúčastnili na programe Stretnutia kresťanov v Grazi a svojimi hudobnými príspevkami prispeli k požehnanému priebehu. Na otváracom podujatí v piatok vystúpia dychové a spevácke zbory všetkých cirkví.

Prihlasovanie 

Poplatok zahŕňa vstupenku pre všetky podujatia Stretnutia kresťanov, nocľah z 3. – 4. júla 2020 ako aj nasledovnú stravu: večera v piatok, raňajky, obed a večera v sobotu, raňajky v nedeľu, ako aj programový zošit a spevník.

Denná vstupenka na piatok a sobotu stojí jednotne 25 € a zahŕňa vstup na všetky podujatia v deň platnosti, zodpovedajúcu stravu, programový zošit a spevník, avšak bez ubytovania a raňajok.

V nedeľu je účasť na Stretnutí kresťanov zadarmo.

Mládežníci (14-20 rokov) a deti(6-13 rokov) majú zľavnenú cenu. Malé deti (0-5 rokov) majú vstup zadarmo. Poplatky pre účastníkov zo Slovenska sú nasledovné:

Krajina


Ubytovanie v penziónoch a hoteloch 

Ubytovanie na priváte

Ubytovanie v spoloč. priestoroch


Slovensko


85 EUR


65 EUR


52 EUR


Prihlasovanie je možné na stránke www.face2face2020.at

Po úspešnej registrácii dostanete potvrdzovací e-mail, v ktorom sa zobrazí prehľad zakúpených kariet.
Ak cestujete do Grazu ako skupina (napr. s cirkevných zborom alebo s mládežníkmi), prihláste ako vedúci skupiny všetky osoby Vašej skupiny naraz. Potrebujeme počet osôb, žiadne osobné údaje, s výnimkou vedúceho skupiny.
Chceli by sme zdôrazniť, že všetky ceny, tak poplatky ako aj denné lístky, sú výrazne finančne podporené. To znamená, že dostanete bezkonkurenčnú ponuku s nízkymi cenami!
Možnosť prihlásenia je do 31. marca 2020 pre poplatky vrátane ubytovania. Denné karty si môžete rezervovať kedykoľvek, aj počas podujatia.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.