Poľné ľalie v Modre-Kráľovej

CZ ECAV Modra-Kráľová pozýva širokú verejnosť vrátane odídencov z Ukrajiny na koncert s výstavami na pietne miesto Zelený les vedľa evanjelickej fary na Národnej ul. v Modre-Kráľovej 2. sept. o 19. 00 h (v piatok). Podujatie organizuje OZ "Poľné ľalie" v Modre-Kráľovej pri cirkevnom zbore v spolupráci s Michalom Kaščákom a Pohoda Festivalom. Na koncerte sa predstavia raper Tono S. a ukrajinská vokálna skupina Neha. Vystavovať budú ukrajnský grafický dizajnér Mykola Kovalenko (plagáty s protivojnovou tematikou) a miestny street art umelec a člen cirkevného zboru Jozef Valach (grafitti "MIER").
Partnermi podujatia sú Nadácia ZSE v rámci grantového programu Rozprúdime regióny, REVIA - Malokarpatská komunitná nadácia a mesto Modra.