Na Myjave pripravujú festival pre celú rodinu

Na Myjave pripravujú festival pre celú rodinu

Príbeh MYfestu sa začal v srdci jedného mladého kresťana, ktorý mal túžbu sprostredkovať ľuďom z našich krásnych kopaníc radosť z Božieho slova a hudby. Preto neváhal a vydal sa hľadať podobných nadšencov, aby sa táto myšlienka mohla stať skutočnosťou. S Božím požehnaním sa pre tento nápad nadchlo viacero mladých ľudí, pochádzajúcich z rôznych kresťanských cirkví, ktorých spája to najdôležitejšie a to viera v Boha. A tak vznikol jedinečný organizačný tím s jednotnou víziou, odhodlaný vytvoriť perfektný festival!

MYfest je určený pre všetky vekové kategórie, a preto si tento deň môže prísť užiť celá RODINA! S radosťou Vás pozývame na nultý ročník MYfestu 2019, ktorý sa uskutoční 17. augusta 2019 o 16.00 hod. v areáli Trnovce, Myjava. Tešiť sa môžete na skvelé kapely, rozmanitých rečníkov, ale aj na ďalší sprievodný program.
Čerešničkou celého MYfestu 2019 bude vystúpenie kapely Timothy! Je to slovenská worshipová kapela, ktorá je súčasťou služby Mládeže pre Krista na Slovensku a domácou kapelou najväčšieho worship open air festivalu CampFest!
A keďže je MYfest multižánrový kresťanský festival, budete môcť počuť aj skupinu Isaac Records - je to zoskupenie kresťanských rapperov – Leumas, George a Selah. Prostredníctvom hudby sa usilujú oslavovať Boha, šíriť vieru a kresťanské hodnoty.
Nesmie chýbať ani program pre tých najmenších.Vaše deti budeme čakať v Detskom stane, kde ich zabavíme hrami a rôznymi aktivitami. Pre tých športovo zdatných, bude pripravený vodný futbal, pri ktorom sa budú môcť za predpokladu teplého počasia príjemne schladiť. Ste zvedaví, čo ďalšie sme si pre Vás pripravili? Tak neváhajte a zoberte celu svoju rodinku. Vidíme sa 17. augusta v areáli Trnoviec. Tešíme sa na Vás!

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.