Kreativita učiteľa na hodine náboženstva a na detskej besiedke

Ponúkame Vám podporu a inšpiráciu vo forme informatívno-vzdelávacieho seminára, ktorý sa uskutoční v priestoroch Cirkevného zboru Bratislava Staré Mesto na Konventnej ul. dňa 12. septembra (štvrtok) o 17. 30 hod s hlavným bodom programu prednáškou Ing. A. Popikovej: Kreativita učiteľa na hodine náboženstva a na detskej besiedke.

Na seminári Vám budú sprostredkované informácie o nových tematických plánoch ako aj informácie z pracovného seminára pre učiteľov ev. a. v. náboženstva, ktorý organizuje GBÚ ECAV na Slovensku v dňoch 6.-7. sept. v L. Mikuláši. Radi odpovieme aj na Vaše otázky a podnety v súvislosti s organizáciou vyučovania evanj. náboženstva a detských besiedok.
Duchovných prosíme, aby toto pozvanie sprostredkovali učiteľom a katechétom v cirkevných zboroch.