Vyšlo dvojčíslo Evanjelického posla spod Tatier (47-48)

Prináša homíliu brata Ondreja Kolárovského, informáciu o spomienke na obete dropravných nehôd vo Vrbovciach, výklad na nedeľu od brata farára Borisa Mišinu. O jubileách dvoch krásnych duchovných piesní z ES píše brat farára Martin Vargovčák. Pokračuje tiež Biblické štúdium a seriál o Službách Božích. Prinášame tiež vyhlásenie ECAV k 17. novembru a vyhlásenie Roka evanjelického školstva. EPST slovami biskupa ZD ECAV Jána Hroboňa reflektuje Misijný víkend ZD a na túto tému nechýba ani anketa. K tragickým udalostiam dopravnej nehody na nitrianskej ceste sa vracia brat Marián Bodolló, ako aj duchovným slovom sestra policajná duchovná Júlia Štofanová, s ktorou sme pripravili aj rozhovor. Cirkevné školstvo reflektuje v rozhovore brat Marián Damankoš, riaditeľ Evanjelickej spojenej školy v Prešove. Nechýbajú ani informácie zo života cirkvi, vianočná ponuka kníh z Tranoscia a rubrika Literatúra, kde predstavujeme autorku suspírií Zuzanu Polákovú. Čitatelia sa môžu zapojiť do súťaže o CD Anny Belanji a tiež zrelaxovať pri krížovke. Najbližšie číslo - 49 vyjde 3. decembra.