Vyšlo druhé číslo EPST v roku 2020

Druhé januárové číslo Evanjelického posla spod Tatier prináša homíliu brata farára Martina Fečka, predstavenie novej knižnej publikácie od kolektívu autorov o Novom evanjelickom kostole v Kežmarku, úvahu brata farára Jána Bakalára, záver Biblického štúdia - List Jakuba, pokračovanie seriálu k 110. výročiu EPST, aktuality zo života cirkvi, profil Anny Tranovskej, manželky Juraja Tranovského, portrét oceneného brata Branislava Tvarožeka, rozhovor s Víťazoslavom Kubičkom o jeho tvorbe a najnovšej pripravovanej opere. O téme financovania v cirkvi píše brat generálny biskup ECAV Ivan Eľko. Nechýba krížovka a nová rubrika brata farára Jána Oslíka - Potulky s farárom. Požehnané čítanie želá redakcia EPST.