ROZHLAS
ŠTVRTOK – 27. október
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00
SOBOTA – 29. október
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00
NEDEĽA – 30. október
Rádio Slovensko
Osudy, ktoré písalo 20. storočie 10.05 – 10.41
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Encyklopédia spravodlivých / rep. 22.19 – 22.59
Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00
PONDELOK – 31. október
Rádio Regina
Rozhlasový prenos Služieb Božích 09.00 – 10.00 z Chrámu sv. Trojice v Prešove
Kazateľ: Peter Mihoč, biskup Východného dištrikt
Piesne: 192, 274, 200, 278, A65, 263
Kantor: Juraj Lenhardt
ŠTVRTOK – 3. november
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00
SOBOTA – 5. november
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00
NEDEĽA – 6. november
Rádio Regina
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Osudy, ktoré písalo 20. storočie 22.19 – 22.55
Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00
Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45
Regina Východ
Božie mlyny 06.15
ŠTVRTOK – 10. november
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00
...............................................................................................................................................................................................
TELEVÍZIA
ŠTVRTOK – 27. október
:2 Hľadanie stratených svetov 18.00 – 18.26 O husitskej kapitole našich dejín
PIATOK – 28. október
:2 Ľudovít Štúr 12.25 – 13.04
SOBOTA – 29. október
:2 Genius loci 07.00 – 07.13 Artikulárny kostol vo Svätom Kríži
NEDEĽA – 30. október
:2 Martinská deklarácia 1918 11.00 – 11.24
Família 11.40 – 12.06 Sochár – evanjelik Ján Ťapák
Genius loci 13.15 – 13.28 Tolerančný kostol v Dolnom Kubíne
PONDELOK – 31. október
:2 Sola gratia 14.40 – 15.05
Sola scriptura - jedine písmo 15.05 – 16.00
Sola scriptura - film o filme 16.05 – 16.18
Po stopách Martina Luthera 16.20 – 16.53
Služby Božie na Pamiatku reformácie 17.00 – 18.30
Priamy prenos z evanjelického kostola v Malej Čalomiji
Kazateľ: Soňa Pichnarčíková
Čísla piesní: 186, 278, 203, 566 a A65, 263
Sviatočné slovo na Pamiatku reformácie 19.50 – 19.55
Luther a ja / film 22.05 – 23.50
UTOROK – 1. november
:2 Medzinárodný ekumenický koncert 23.25 – 00.37 z historickej budovy Slovenskej filharmónie v Bratislave
STREDA – 2. november
:1 ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ 22.05 – 22.31 Aktívne opatrenia / dezinformácie
:2 Vetrom ošľahané, dažďom obmývané… 14.10 Scenár: Fedor Bartko a Michal Chuda, réžia: Fedor Bartko
Dokument o ľudových náhrobníkoch
SOBOTA – 5. november
:2 Genius loci 07.00 – 07.13 Tolerančný kostol v Dolnom Kubíne
ŠTVRTOK – 27. október
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00
SOBOTA – 29. október
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00
NEDEĽA – 30. október
Rádio Slovensko
Osudy, ktoré písalo 20. storočie 10.05 – 10.41
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Encyklopédia spravodlivých / rep. 22.19 – 22.59
Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00
PONDELOK – 31. október
Rádio Regina
Rozhlasový prenos Služieb Božích 09.00 – 10.00 z Chrámu sv. Trojice v Prešove
Kazateľ: Peter Mihoč, biskup Východného dištrikt
Piesne: 192, 274, 200, 278, A65, 263
Kantor: Juraj Lenhardt
ŠTVRTOK – 3. november
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00
SOBOTA – 5. november
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00
NEDEĽA – 6. november
Rádio Regina
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Osudy, ktoré písalo 20. storočie 22.19 – 22.55
Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00
Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45
Regina Východ
Božie mlyny 06.15
ŠTVRTOK – 10. november
Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00
...............................................................................................................................................................................................
TELEVÍZIA
ŠTVRTOK – 27. október
:2 Hľadanie stratených svetov 18.00 – 18.26 O husitskej kapitole našich dejín
PIATOK – 28. október
:2 Ľudovít Štúr 12.25 – 13.04
SOBOTA – 29. október
:2 Genius loci 07.00 – 07.13 Artikulárny kostol vo Svätom Kríži
NEDEĽA – 30. október
:2 Martinská deklarácia 1918 11.00 – 11.24
Família 11.40 – 12.06 Sochár – evanjelik Ján Ťapák
Genius loci 13.15 – 13.28 Tolerančný kostol v Dolnom Kubíne
PONDELOK – 31. október
:2 Sola gratia 14.40 – 15.05
Sola scriptura - jedine písmo 15.05 – 16.00
Sola scriptura - film o filme 16.05 – 16.18
Po stopách Martina Luthera 16.20 – 16.53
Služby Božie na Pamiatku reformácie 17.00 – 18.30
Priamy prenos z evanjelického kostola v Malej Čalomiji
Kazateľ: Soňa Pichnarčíková
Čísla piesní: 186, 278, 203, 566 a A65, 263
Sviatočné slovo na Pamiatku reformácie 19.50 – 19.55
Luther a ja / film 22.05 – 23.50
UTOROK – 1. november
:2 Medzinárodný ekumenický koncert 23.25 – 00.37 z historickej budovy Slovenskej filharmónie v Bratislave
STREDA – 2. november
:1 ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ 22.05 – 22.31 Aktívne opatrenia / dezinformácie
:2 Vetrom ošľahané, dažďom obmývané… 14.10 Scenár: Fedor Bartko a Michal Chuda, réžia: Fedor Bartko
Dokument o ľudových náhrobníkoch
SOBOTA – 5. november
:2 Genius loci 07.00 – 07.13 Tolerančný kostol v Dolnom Kubíne