PROGRAM VEREJNOPRÁVNYCH MÉDIÍ: 12.11.- 26.11.2020

PROGRAM VEREJNOPRÁVNYCH MÉDIÍ: 12.11.- 26.11.2020

ROZHLAS

ŠTVRTOK – 12.  november
Regina Západ
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

SOBOTA – 14. november
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00

NEDEĽA – 15. november 
Rádio Slovensko
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Encyklopédia spravodlivých 22.19

Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00

Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45

Regina Východ
Božie mlyny 06.15

STREDA – 18. november
Rádio Regina
Evanjelická pobožnosť 17.30 – 18.00
káže: Štefan Kiss, kantor: Janko Siroma

ŠTVRTOK – 19. november&
Regina Západ
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

SOBOTA – 21. november
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00

NEDEĽA – 22. november 
Rádio Slovensko
Prenos Služieb Božích z evanjelického kostola v Krajnom 09.05 – 09.59
Káže: Ivan Novomestský, zborový farár 
Na organe hrá: Martina Figurová

Encyklopédia spravodlivých 10.05 – 11.00
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57

Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00

Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45

Regina Východ
Božie mlyny 06.15

STREDA – 25. november
Rádio Regina
Evanjelická pobožnosť 17.30 – 18.00
káže: Eva Oslíková, kantor: Janko Siroma

ŠTVRTOK – 26. november 
Regina Západ
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

..................................................................................................................................................................

TELEVÍZIA 

SOBOTA – 14. november
:3 Malé biblické príbehy 08.50 – 08.56
:3 Prenos Služieb Božích z evanjelického kostola v Modre 18.00
Piesne z ES: 366, 445, 434, A 84
Kazateľ: Jan Oslík
Kantor: Ján Benka


NEDEĽA – 15. november
:2 Prenos evanjelických Služieb Božích z Modry 09.03 – 10.30 pri ukončení Roku cirkevného školstva
Piesne z Evanjelického spevníka: 649, 652
Kazateľ: Ivan Eľko, generálny biskup ECAV
Kantor: Ján Benka


:2 Orientácie 14.25 – 14.50
:3 Malé biblické príbehy 08.35 – 08.41

UTOROK – 17. november
:2 FILM: Fair play 15.10 – 16.43
:2 Udeľovanie Ceny pamäti národa 20.00 – 21.20

NEDEĽA – 22. november
:2 Televízny posol 14.55 – 15.21

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.