PROGRAM MÉDIÍ: 17.12.- 31.12.2020

PROGRAM MÉDIÍ: 17.12.- 31.12.2020

ROZHLAS

ŠTVRTOK – 17.  december
Regina Západ
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

SOBOTA – 19. december
Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00

NEDEĽA – 20. december  
Rádio Slovensko
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Encyklopédia spravodlivých 10.05 – 11.00

Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00

Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45

Regina Východ
Božie mlyny 06.15

ŠTVRTOK – 24. december
Štedrý večer 

Rádio Regina
Prenos Služieb Božích z evanjelického kostola v Martine 16.04
Kazateľ: Milan Kubík
Kantorka: Slávka Danielová
Piesne: ES 19, A 10, 5, 14, A 11, 60

PIATOK – 25. december
1. sviatok vianočný 

Rádio Regina
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

SOBOTA – 26. december
2. sviatok vianočný

Regina Západ
Ekuména vo svete 06.05 – 06.15
Duchovné horizonty 17.15 – 18.00

Rádio Devín 
Pieseň pre Božieho syna 10.00 – 11.00
Nad slovom – téma Vianoc 17.00 – 18.00 s Bohdanom Hroboňom

NEDEĽA – 27. december  

Rádio Regina
Prenos Služieb Božích z evanjelického kostola v Dudinciach 09.05
Kazateľ:
Michal Tekely
Kantor:
Michal Cmarko
Piesne z ES: 37, 55, 36, 53, A 16

Rádio Slovensko
Opri sa o mňa 12.27 – 12.57
Encyklopédia spravodlivých 22.19

Rádio Devín
Krajina duše 07.00 – 08.00

Regina Západ
Duchovné horizonty 05.00 – 05.45

Regina Východ
Božie mlyny 06.15

ŠTVRTOK – 31.  december
Regina Západ
Viera v živote 21.05 – 21.50
Ekuména vo svete 21.50 – 22.00

.....................................................................................................................................

TELEVÍZIA

ŠTVRTOK – 17.  december
:3 Cesta za slnkom 14:50 - 15:20 Kompozícia zo života a tvorby Pavla Dobšinského, evanjelického farára a zberateľa rozprávok

PIATOK – 18. december 
:3 Básnik dreva 08.55 – 09.20 Dokument o architektovi Dušanovi Jurkovičovi autorovi mohyly s hrobom Milana Rastislava Štefánika na Bradle

SOBOTA – 19. december 
:2 Orientácie 15.45 – 16.11
200 rokov Sládkoviča 18.15 – 18.30

NEDEĽA – 20. december
:2 Televízny posol 15.05 – 15.31

UTOROK  – 22. december
:2 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku 14.30 – 14.45 Drevené kostoly Karpatského oblúka 
:3 Profily 10.40 – 11.20 Televízny portrét slovenského básnika Milana Rúfusa

ŠTVRTOK – 24. december 
Štedrý večer

:2 Orientácie 07.30 – 07.55
Tichá noc - príbeh svetoznámej piesne 23.05 – 23.53
Chvíľka poézie (Martin Rázus) 23.55 – 23.59

:3 Osobnosti náboženského života 10.50 – 11.16 Slovenský žalmista Pavol Országh Hviezdoslav

TA3
Prenos Služieb Božích 17.00 – 18.00 z evanjelického kostola v Senci
Kazateľ: Tibor Jančík
Kantor: Mária Neuszerová
Piesne: ES 25, A 16, 11, 42, 60

PIATOK – 25. december

1. sviatok vianočný 

:2 Prenos Služieb Božích z evanjelického kostola v Obišovciach 10.00

Kazateľ: Jaroslav Petro
Kantorka: Zuzana Martonová
Piesne: ES 42, 34, A 13, 54, 35, A 14, 592
V programe: báseň L. Fričovského a hudobný vstup mládeže

Sviatočné slovo 19.55 – 20.00 Ján Hroboň, biskup Západného dištriktu

:3 Kultúra a náboženstvo 11.30 – 11.56 Dokument o prekladoch Biblie do slovenčiny 

NEDEĽA – 27. december
:2 Orientácie 09.30 – 09.56

UTOROK – 29. december
:1 Genius loci – Banská Štiavnica 17.05 Evanjelický kostol a budovy vzdelávacích ústavov v Banskej Štiavnici

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.