Evanjelický posol spod Tatier, číslo 9

Reflektuje tému pôstu, prináša pokračovanie Modlitebnej výzvy pre ECAV, správu zo zasadnutia Redakčnej rady EPST. V cykle k 110. výročiu EPST si všímame zápas o evanjelické školy a diakoniu na stránkach Posla v 30. rokoch minulého storočia. Brat Marián Bodolló píše o väzenskej službe z viacerých praktických aj teoretických aspektoch. Pripomíname si aj 170. výročie narodenia T. G. Masaryka. Nechýbajú duchovné úvahy, správy zo života cirkvi, publikujeme tiež texty na pokračovanie k Vízii na 5 prstov.V rozhovore s bratom farárom Romanom Porubänom sa dozviete o revitalizácii miestneho gymnázia v prenajatých priestoroch evanjelickej cirkvi, ktorú bude zastrešovať Prešovský samosprávny kraj. Svoje miesto má Listáreň, Potulky s fárom či krížovka. Príjemné čítanie vám želá redakcia EPST.