Evanjelický posol spod Tatier č. 7

Prináša homíliu brata seniora TUS Mariána Kaňucha, pozvanie k misijnej práci od brata generálneho dozorcu Jána Brozmana, modlitebnú výzvu pre ECAV, pokračovanie seriálu o histórii EPST - dnes o prílohe pre deti. Týždenník publikuje informácie z tlačovej besedy vedenia ECAV, spomienku na brata farára Radima Cingeľa, všíma si prvý bod Vízie ECAV - Zvestovať. V rozhovore s riaditeľom Úradu Ekumenickej pastoračnej služby Milanom Petrulom hovoríme o zaujímavých rozmeroch tejto služby. V EPST nechýbajú aktuality zo života cirkvi, rubrika brata farára Jána Oslíka, Listáreň. Predstavujeme tiež cirkevný zbor Pribylina, odkiaľ budú vysielané rozhlasové služby Božie. Požehnané čítanie vám želá redakcia.