11. číslo Evanjelického posla spod Tatier

Prináša homíliu sestry seniorky Rimavského seniorátu Viktórie Lisákovej, výklad na 4. pôstnu nedeľu sestry farárky Lenky Janotkovej, modlitebnú výzvu, správu z Klenovca - výročie Svetového dňa modlitieb, usmernenie vedenia ECAV pre COJ v kontexte mimoriadnych opatrení vlády proti šíreniu epidémie koronavírusu, domácu pobožnosť na 4. pôstnu nedeľu. EPST predstavuje cirkevný zbor v Poltári, odkiaľ budú 22. marca vysielané rozhlasové Služby Božie, v seriáli k 110. výročiu EPST si všímame literárne prejavy na stránkach Posla a rok 1938. Generálny biskup ECAV Ivan Eľko píše podrobne o financovaní cirkvi. Nechýbajú informácie o nových projektoch a témach v cirkvi a tiež o rôznych udalostiach. Požehnané čítanie vám želá redakcia EPST.