10. číslo Evanjelického posla spod Tatier

Prináša homíliu brata Jána Rumana, seniora Novohradského seniorátu, pokračovanie Modlitebnej výzvy za ECAV, výklad na tretiu pôstnu nedeľu od sestry farárky Lenky Janotkovej. Finacovaniu v cirkvi sa venuje brat generálny biskup Ivan Eľko reflexiou finančného zabezpečenia Českobratrskej církve evangelickej v ČR. V rozhovore so Zuzanou Katreniakovou hovoríme o novom diakonickom centre v Košiciach. Rubrika k 110. výročiu EPST si všíma rok 1937 na stránkach Posla. Pôstne obdobie reflektujeme formou duchovných úvah, modlitieb. V rozhovore s Martinom (Mitim) Kováčom sa dozviete viac o jeho novej publikácií - Príbeh Lutherovej reformácie na území Bratislavskej stolice. Nechýba Listáreň, rubrika brata farára Jána Oslíka a krížovka. Požehnané čítanie vám želá redakcia.