Služba slova 03/2019

Služba slova 03/2019

Tretie číslo Služby slova v ročníku 2019 je na svete. Bratia farári a sestry farárky, nájdete ho v elektronickej podobe, v kategórii NA STIAHNUTIE. V tlačenej podobe už Služba slova vychádzať nebude. 

Generálne presbyterstvo 12.4.2019 v Žiline stiahlo vydávanie časopisu Služba slova v tlačenej podobe a navrhuje vydávať ho v elektronickej verzii. Dalo mandát br. Štefanovi Kissovi hľadať spolupracovníkov pre redakčnú prácu na časopise Služba slova prostredníctvom odkazu na webovej stránke ECAV.
PDF má hyper linky na jednotlivé nedele, takže hneď z obsahu sa dá dostať kam kto potrebuje. Vľavo v pätke (Služba slova 3/2019) je tiež hyperlink, ktorý vedie do obsahu.
PDF sa má automaticky otvoriť tak, že vidno celú jednu stranu a pri skrolovaní myšou sa neposúvajú strany kontinuálne, ale preskakujú na ďalšiu celú stranu.
Veríme, že vo svojej kazateľskej službe siahnete po našom časopise s radosťou a istotou, že v ňom nájdete vedomosti, či inšpirácie, ktoré Vašu službu zvestovania skvalitnia a obohatia. Kiež nám Pán Boh dá k tomu pomoci a prizná sa k nášmu snaženiu, aby sme tak spoločne pracovali na šírení evanjelia v dnešnom svete.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.