SEMFEST online

SEMFEST online

Tohtoročný festival SEMFEST 2020 sa neuskutoční v tradičnej plánovanej podobe v obci Babiná. Namiesto toho ponúkne všetkým návštevníkom možnosť stretnutia sa v online priestore s názvom SEMFEST ONLINE s podtitulom #festivaluteba.

Veľmi sme sa tešili na stretnutie spolu s vami, že zažijeme tú neopakovateľnú letnú atmosféru kresťanského festivalu pod holým nebom. Avšak podľa dostupných informácií nebude situácia s usporadúvaním veľkých hromadných akcií na začiatku leta priaznivá a aj väčšina letných festivalov sa ruší alebo presúva. A preto na základe viacerých skutočností padlo rozhodnutie, že náš festival sa rušiť nebude, ale celý sa presunie na internet a bude vysielaný prostredníctvom YouTube kanála Spoločenstvo evanjelickej mládeže. Už teraz sa pripravuje niekoľko vysielacích a natáčacích štúdií po Slovensku, odkiaľ budeme prinášať program pre všetkých návštevníkov, ktorí nás budú môcť sledovať priamo z obývačky.

Momentálne upravujeme program tak, aby na SEMFEST ONLINE si našiel každý to svoje – deti, mládež či starší. Aj pre nás je toto nová situácia a taktiež nová výzva. Keďže sa úplne mení charakter festivalu potrebujeme aj vašu pomoc v rôznych oblastiach. O čo konkrétne pôjde, a v čom by sme potrebovali pomôcť, upresníme včas. Všetky informácie ohľadne SEMFEST ONLINE a ďalších aktivít nájdete na našej webovej stránke www.semfest.sk, na instagramoch @semfest  – @_sem.sk a na facebooku SemFest.

Tešíme sa na stretnutie s vami v ONLINE priestore.


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.