Oznam pre kantorov a dirigentov

Oznam pre kantorov a dirigentov

Tešíme sa na všetkých, ktorí sa prihlásili na tohtoročné kurzy pre cirkevných hudobníkov. Mám pre všetkých jeden veľmi dôležitý oznam. Kurzy sa uskutočnia na inom mieste, ako bolo pôvodne plánované. Zabezpečili sme priestory a internát Evanjelického lýcea v Bratislave – Petržalke. Termín aj obsah kurzu zostávajú podľa programu.

Ubytovanie zabezpečíme na internáte: Adresa: Vranovská 2, Bratislava, kde sa môžete ubytovať už od utorka popoludnia tak, ako ste sa prihlásili. Obedy však zabezpečiť nemôžeme, keďže tam kuchyňa v prevádzke nebude. Zisťovali sme, že v blízkom okolí sa nachádzajú reštaurácie, kde sa dá ísť na denné menu. Opravený program dostanete pri príchode na kurz a jeho zahájení.
Spoločné prednášky, hlasová výchova a výučba dirigentov bude prebiehať v budove lýcea, ktoré je spojené s internátom. Tam sa aj stretneme podľa programu v stredu, 10. júla 2019 o 08,00 hod.
Pre dirigentov: dostal som návrh, aby som vás poprosil priniesť zo sebou overené skladby, ktoré robíte v zborových spevokoloch, aby ste si ich vzájomne vymenili, nezabudnite na to, je to dobrý nápad.
Verím, že táto situácia, ktorú sme naozaj nevedeli ovplyvniť, neodradí nikoho z prihlásených a že sa všetci stretneme a prežijeme krásny spoločný čas.
 

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.