Organ a rozličný kostolný mobiliár

Oznam pre cirkevné zbory

Oznamujeme vám, že cirkevný zbor z Nemecka (Stuttgart Feuerbach) ponúka záujemcom organ a rozličný kostolný mobiliár.

Organ pochádza z r. 1975. Je píšťalový, 14 registrový, dvojmanuálový s pedálom, tmavohnedej farby. Bližšie informácie k organu (rozmery a dispozícia) na požiadanie. Po obhliadke znalcom partnerskej cirkvi je stav organa označený za dobrý.

Súčasťou ponuky mobiliáru je krstiteľnica, kazateľnica, kríž, "nový" oltárny stôl a svietniky. Tieto predmety pochádzajú z r. 1982. "Starý" oltárny stôl pochádza z r. 1970. Rozmery má 325 cm x 65 cm x 90 cm (d x š x v).

V ponuke ďalej sú:
- stoly 175 cm x 79 so sklápacími nohami - 10 ks
- menšie stoly 80 cm x 80 cm - 8 ks (nohy nie sú sklápacie)
- stoličky - 180 ks

Za predpokladu, že záujemca si dopravu zariadi sám, cena organa je 10 000 €. Mobiliár je zadarmo.
Odber by sa mal uskutočniť najneskôr v júni 2022.
Záujemci o jednotlivé predmety z ponuky sa môžu prihlásiť na adrese: riaditel@ecav.sk

Ján Bunčák