Fond Mediálneho výboru ECAV na tvorbu videozamyslení na každý deň a ďalších programov

Fond Mediálneho výboru ECAV na tvorbu videozamyslení na každý deň a ďalších programov

Ak patríte medzi tých, ktorí si ráno radi vypočujú Božie slovo vo forme videopríhovoru nášho evanjelického farára či farárky, podporte dobré dielo a spolupodieľajte sa na šírení evanjelia v priestore internetu. Všetky diely nájdete na YouTube kanály http://www.youtube.com/c/ECAVsvami.

V roku 2020 (počas koronakrízy) začali viacerí farári v našej cirkvi pripravovať online videozamyslenia, ktoré si získali veľmi pozitívny ohlas. Jedným zo vzácnych projektov boli DENNÉ zamyslenia z Veľkého Krtíša. 

Ján Ruman, senior Novohradského seniorátu: „Myšlienka ranných zamyslení bola od začiatku Pánom Bohom požehnaná. Cítili sme Božie vedenie a veci sa tvorili takpovediac samé. Aj veľký ohlas a sledovanosť nás veľmi prekvapili a potešili. Z myšlienky denných zamyslení pre náš zbor, vznikol projekt, ktorý ale zaväzuje. Uvedomujeme si, že keď sa život nášho zboru vráti do bežných koľají, nebudeme stíhať projekt zachovať. Preto sme veľmi radi, že mediálny výbor prišiel s myšlienkou tento projekt posunúť na celoslovenskú úroveň so zapojením viacerých kolegov. – Aj v tom vidíme Božie vedenie. Želáme im, aj tomuto projektu, veľa Božieho požehnania.“  

Preto chceme túto aktivitu podporiť, celoslovensky rozšíriť, zapojiť farárov z celého Slovenska a dlhodobo udržať, preto potrebujeme vašu podporu. Našou snahou je prinášať vám deň čo deň Božie slovo prostredníctvom sociálnych sietí na internete. Práve preto vznikla táto zbierka, ktorou chceme získať financie na nahrávanie denných zamyslení a ich šírenie.  

Využitie financií:
- náklady na prácu kameramanov, strih videa, úprava zvuku,
- prenájom techniky a softvéru,
- náklady spojené s cestovaním a presunom techniky,
- iné náklady s nahrávaním, prípravou a šírením biblických videozamyslení na internete.

Číslo účtu: SK 55 0200 0000 0013 6875 6257
Variabilný symbol: 663 080

“Ochotného darcu miluje Boh” 2.Kor. 9, 7. 


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.