Aplikácia s Evanjelickým spevníkom, Pašiami a Funebrálom

Aplikácia s Evanjelickým spevníkom, Pašiami a Funebrálom

Tranoscius a. s. pripravil aplikáciu Tran App pre smart telefóny. &nájdete v nej kompletný Evanjelický spevník, Funebrál aj Pašie.

Prostredníctvom aplikácie Tran App získate jednoduchý prístup k vašim obľúbeným piesňam z Evanjelického spevníka, Veľkonočným pašiám a pohrebným piesňam z Funebrála v znení schválenom príslušnými výbormi Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku.

Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie pre mobilné telefóny so systémom Android (Google play) aj iOS (App store). Stačí ak do vyhľadávača zadáte presný názov: Tran App. 


Aplikácia bola pripravená vydavateľstvom TRANOSCIUS,
ktoré ako jediné vydavateľstvo disponuje autorskými právami k zverejnenému materiálu. Vydavateľstvo TRANOSCIUS má záujem aplikáciu TRAN APP ďalej rozvíjať a postupne vám v nej sprístupniť aj širšiu ponuku produktov. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo a následne sa rozhodnúť, o ktorý obsah máte záujem. Za 9,99€ budete mať k dispozícii všetky spevníky, za 8,99€ len Evanjelický spevník, za 2,99€ Funebrál alebo za 2,99€ Pašie. Zakúpením produktov vydavateľstva TRANOSCIUS podporujete rozvoj tvorby náboženskej literatúry, vrátane tvorby pre deti a mládež.