35. číslo Evanjelického posla spod Tatier prináša

Homíliu brata farára Ľuboslava Beňa, úvodník Emílie Mihočovej, informácie o voľbách na biskupa VD ECAV, výklad na 14. nedeľu brata farára v. v. Jozefa Grexu, biblické štúdium od brata farára Jána Velebíra, duchovnú úvahu brata farára Stanislava Kocku, pozvánky na dištriktuálne, celocirkevné podujatia, spravodajstvo zo života cirkevných zborov. Nechýbajú ani profily stredísk Evanjelickej diakonie. V EPST si pripomíname 60. výročie Piešťanského manifestu, ktorý publikujeme v plnom znení. V rozhovore so Slavomírom Slávikom, riaditeľom EVS sa čitatelia dozvedia viac o jeho službe.
Zároveň pozývame k predplateniu Evanjelického posla spod Tatier formou E-mailu: sadlonova@lkpermanet.sk, www.predplatne.sk, 02/49111200.
Ďakujeme!