Vážení bratia a milé sestry v Pánovi. Srdečne Vás pozdravujeme a prajeme Vám požehnaný čas vo vašich spoločenstvách a rodinách.
Naša cirkev sa v posledných rokoch dostala do stavu letargie, nedôvery, ale tiež sporov, odcudzenia a uzavretia sa. Preto ponúkame všetkým, ktorým záleží na našej milovanej Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku a na jej jednote a rozvoji, víziu duchovnej obnovy, oživenia cirkvi, spolupráce, obnovy dôvery a radosti zo služby. Táto vízia smeruje dovnútra cirkvi ako aj do spoločnosti.

Chrome iPad

Pozývame vás na

ProChrist 2020 ZRKADLO ŽIVOTA

ProChrist to je 5 večerov | 5 tém |5 rečníkov | 5 známych hostí | 5 svedectiev ako možnosť spomalenia, či priam zastavenia sa a bezplatného pripojenia sa na “inú” frekvenciu, ktorá sa šíri v hĺbke srdca, pokore mysle a spája s domovom, ktorý je rovnakou realitou ako náš svet. V roku 2020 sa ProChrist uskutoční v dňoch 1.-5. apríla 2020.