Výberové konanie na pozíciu riaditeľa GBÚ

Evanjelická cirkev a. v. na Slovensku

vyhlasuje

výberové konanie na obsadenie funkcie:

riaditeľ/ka Generálneho biskupského úradu ECAV na Slovensku

Miesto výkonu práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Mzdové podmienky: od 1 185€ (plus osobné ohodnotenie, ktoré môže byť až do výšky 100% platu)

Základné a kvalifikačné predpoklady:

• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu (preukazuje čestným vyhlásením),
  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (preukazuje úradne overenou kópiou vysokoškolského diplomu),
  • bezúhonnosť (výpis z registra trestov – nie starší ako 3 mesiace)
  • lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti (preukazuje potvrdením praktického lekára, nie starším ako 2 týždne).

Ostatné požiadavky na uchádzača:

• najmenej 5 rokov praxe v riadiacej funkcii,
  • orientácia a skúsenosti v ekonomickej agende sú požadované,
  • aktívne ovládanie štátneho jazyka (slovom a písmom),
  • aktívna znalosť cudzieho jazyka slovom i písmom vítaná (anglický alebo nemecký),
  • organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť, koncepčná tvorivosť,
  • práca s PC.

Zoznam požadovaných dokladov:

• žiadosť o účasť na výberovom konaní podpísaná uchádzačom,
  • motivačný list,
  • štruktúrovaný profesijný životopis,
  • písomné stanovisko domáceho zborového farára k uchádzačovi do funkcie riaditeľa GBÚ ECAV,
  • písomný súhlas uchádzača so spracúvaním a zverejnením osobných údajov pre potreby výberového konania.

Forma výberového konania:

• ústna - individuálny pohovor pred výberovou komisiou,
  • právo členov komisie klásť odborné otázky súvisiace s charakterom činností riaditeľa GBÚ ECAV.

Uzávierka prihlášok – 31. 03. 2021

Termín uzávierky žiadosti o účasť sa považuje za dodržaný, ak bude žiadosť vrátane požadovaných dokumentov doručená v stanovený deň do 14:00 hod. na sekretariát GBÚECAV na Slovensku v uzavretej obálke s upozornením „ Neotvárať – výberové konanie na funkciu riaditeľa/kyGBÚ ECAV“ uvedeným na obálke, alebo ak bude v stanovený deň podaná na poštovú prepravu, čo bude preukázané otlačkom poštovej pečiatky.

Zasielanie prihlášok

Žiadosť o účasť vo výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi doručte v uzavretej obálke s upozornením na adresu: Evanjelická cirkev a. v. na Slovensku, Generálny biskupský úrad, Palisády 46, P. O. Box 289, 810 00 Bratislava

Termín a miesto výberového konania bude prihláseným uchádzačom, ktorí splnia požadované predpoklady, oznámený písomne mailom.