Ofera na Fond ECAV na podporu EBF UK, 14.11.2021

Bratia a sestry,

Generálne presbyterstvo ECAV na Slovensku na svojom zasadnutí 4.12.2020 rozhodlo na Predposlednú nedeľu cirkevného roka – 14.11.2021, vyhlásiť dobrovoľnú celocirkevnú oferu na Fond ECAV na podporu EBF UK.

Ofera sa použije na podporu práce so študentmi EBF UK, pravidelné ročníkové duchovné sústredenia teológov, ktoré absolvujú v zariadeniach CZ ECAV na Slovensku, na technické vybavenie súvisiace s výchovno-vzdelávacím procesom, ako aj na opravy budov, ktoré využíva EBF UK. O použití prostriedkov rozhoduje Správna rada Fondu na podporu EBF UK.

Oferu na Fond ECAV na podporu EBF UK posielajte na číslo účtu GBÚ:
IBAN: SK42 0200 0011 6900 0044 3012 (pozn. zmena č. účtu !!!)
BIC: SWIFT: SUBASKBX

Variabilný symbol: 663 029

Nezabudnite uviesť názov svojho cirkevného zboru.

Bratia a sestry, túto oferu Vám odporúčame do Vašej štedrej pozornosti.

Mgr. Ivan Eľko, v.r.                                                  Ing. Renáta Vinczeová, v.r.

generálny biskup                                                zástupkyňa generálneho dozorcu