DETSKÁ BESIEDKA

MOŽNOSTI

· Úvodná stránka
· 10 naj
· Archív článkov
· Diskusné fórum
· Hľadanie
· Na stiahnutie
· Napíšte nám
· Pomoc
· Prispejte článkom
· Štatistiky návštevnosti
· Váš účet
· Vaša pošta
· Zaujímavé odkazy vo WWWWeb Links
· Zoznam členov

Kto je OnLine

Momentálne je 13 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu

Z diskusného fóra


 pieseň
 Piesne
 KTO MOZE BYT UCITELOM BESIEDKY v ECAV

Fóra DETSKÁ BESIEDKA

7 najčítanejších článkov

7 Nejčtenější

· 1: Prednáška psychologičky Mgr. Aleny Nyplovej (Zvolen - 4.9.2004) - (64810 čtenářů)
· 2: Deň matiek 2005 - (28751 čtenářů)
· 3: Srdce - (25737 čtenářů)
· 4: Holubica - (20987 čtenářů)
· 5: Vianočné pásmo 2004 - (19929 čtenářů)
· 6: Prichádza na svet materiál pre detské besiedky!!! - (15561 čtenářů)
· 7: Prosbičky do ručičky - modlitbičky pre detičky - (12572 čtenářů)

VyhľadávaniePokročilé vyhľadávanie

III. Evanjelické cirkevné dni aj pre deti


Autor: admin - Piatok, 22.06. 2012 - 16:00:00

V dňoch 29. júna až 1. júla 2012 sa v Lučenci budú konať už tretie Evanjelické cirkevné dni. Ide o celoslovenské stretnutie evanjelikov a.v., na ktorom sa naši veriaci môžu nielen vzájomne stretnúť, spoznať a povzbudiť, ale aj dozvedieť sa nové informácie o ponuke cirkvi, vypočuť zaujímavé prednášky či kultúrne vystúpenia, alebo sa zapojiť do diskusie s cirkevnými predstaviteľmi a zaujímavými hosťami.Po tradícii z minulých stretnutí bude aj tentokrát pripravená bohatá ponuka nielen pre dospelých, ale aj pre najmenších.

V piatok 29. júna budú od 12:30 až do 17:30 k dispozícii športové atrakcie, ktoré mladým aj starým ponúkne Spoločenstvo evanjelickej mládeže v Mestskom Lučenskom parku.

V sobotu 30. júna sa deťom od 11:00 do 13:00 bude venovať Novohradské osvetové stredisko, ktoré priamo na Námestí republiky pripraví pre deti zaujímavé aktivity. Deti tak budú môcť „jedným okom“ sledovať dianie okolo seba a zároveň sa venovať činnostiam, ktoré sú pre ne zaujímavejšie.

Medzitým dospelých účinkujúcich na hlavnom pódiu vystriedajú detské spevokoly, ktoré v čase od 12:00 do 13:00 potešia poslucháčov svojimi piesňami. Predstavia sa tu Nezábudky z Necpal, Plamienok z Petržalky, Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej z Rimavskej Soboty, Svätojánske mušky z Liptovského Jána a Ďatelinky z Dudiniec.

V poobedných hodinách bude isto dobré skryť sa pred páľavou slnka a uchýliť sa do priestorov Divadla Boženy Slančíkovej Timravy, kde sa o 14:00 v hlavnej sále začne detská besiedka na tému „Môj Boh – môj hrad“. V rámci detskej besiedky (medzi 14:45 a 15:30) detská hudobnodramatická skupina Plamienok predvedie pre malých i veľkých divákov svoj pôvodný muzikál Snežienka, ktorý je hudobnodramatickým spracovaním známej rozprávky Hansa Christiana Andersena.

Po detskej besiedke (o 15:30) opustíme hlavnú divadelnú sálu a presunieme sa do tzv. divadielka, čo je menšia miestnosť v tej istej budove. Tu budú až do 17:00 pripravené pre všetky deti zaujímavé tvorivé aktivity. Deti si v príjemnom prostredí môžu vyrobiť peknú pamiatku na III. Cirkevné dni, vyfarbiť si obraz alebo vyrobiť pečať Lutherovej ruže. Obzvlášť táto posledná aktivita je pripravená pre všetky deti ako jedinečná, nakoľko pečatidlo so znakom Lutherovej ruže asi tak ľahko nezoženiete a originálna pečať so znakom ECAV bude zaiste milou spomienkou na Lučenec.

Popri všetkých týchto aktivitách bude aj v sobotu v Mestskom Lučenskom parku možné zabaviť sa na športových akciách Spoločenstva evanjelickej mládeže.

Veríme, že do Lučenca prídete a keď už prídete, využijete, alebo Vašim kamarátom, deťom či vnúčatám odporučíte niečo z našej pestrej a veríme že aj zaujímavej ponuky. Kiež nám Pán )Boh dá prežiť v Lučenci príjemné a požehnané chvíle. Tešíme sa na vás.


 

Prihlásiť sa

Užívateľské meno

Heslo

Ešte nemáte svoj účet? Môžete si ho vytvoriť. Ako registrovaný užívateľ získate veľa výhod. Budete môcť upraviť vzhľad tohto webu, nastaviť zobrazenie komentárov, posielať komentáre, posielať správy ostatným užívateľom a veľa ďalších.

Súvisiace odkazy

· Viac o
· Ďalšie články od autora: admin
Prednáška psychologičky Mgr. Aleny Nyplovej (Zvolen - 4.9.2004)

Hodnotenie článku

Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti


 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

DETSKÁ BESIEDKA
Tento web spravuje sekcia práce s deťmi vnútornej misie Evanjelickej cirkvi a.v. na Slovensku.
Napíšte nám svoje pripomienky, podnety a návrhy k tomuto webu

Tieto stránky vznikli s pomocou Jiřího Stavinohu - autora redakčného systému United-nuke, za čo mu patrí naša vďaka.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. Všetky práva vyhradené.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd