Deň európskeho kultúrneho dedičstva v Púchove

V nedeľu 13. septembra 2015 sa náš cirkevný zbor stal súčasťou významného podujatia - Dňa európskeho kultúrneho dedičstva 2015. Pre záujemcov bol pripravený bohatý program, ktorý sa začal službami Božími.
Na službách Božích sme privítalinového pána primátora Mgr. Rastislava Heneka, ktorý v príhovore ocenil spoluprácu nášho cirkevného zboru s mestom Púchov.

Popoludní mali návštevníci možnosť navštíviť náš kostol, pozrieť si historickú miestnosť, zvony, kazateľnicu. Každý dostal pripravený program s informáciami o kostole. Podvečer sme mali príležitosť na osobné duchovné stíšenie v kostole za znenia organovej hudby. Záver patril večerným službám Božím, na ktorých zvesťou slova Božieho poslúžil vojenský duchovný Ondrej Rišiaň.

Cieľom tohto podujatia bolo sprístupniť kostol pre širokú verejnosť, stretnúť sa a spoločne hovoriť. Ďakujeme Pánu Bohu za príležitosť poslúžiť všetkým návštevníkom.