Rubrika SLOVÁCI V ZAHRANIČÍ

Dozviete sa tu informácie o živote našich krajanov žijúcich za hranicami našej vlasti, ako aj o kontaktoch našej Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku a jej predstaviteľov s so Slovákmi v zahraničí.

Do podrubriky *Udalosti* môžete prispievať aj vy správami zo života Slovákov - evanjelikov žijúcich v zahraničí a oznamami o podujatiach, ktoré sa pripravujú. Posielajte ich na adresu *media@ecav.sk*. Môžete priložiť aj fotografie (max. 6 ks). Ak správy pošlete aj v angličtine alebo nemčine, umiestnime ich i na anglickej a nemeckej webovej stránke našej cirkvi ( www.evangelical.sk; www.evangelische.sk), ktoré sú práve v štádiu prepracúvania.

V podrubrike *Adresár CZ* nájdete kontakty na slovenské evanjelické cirkvi a cirkevné zbory v zahraničí.