Vyšla kniha Reformácia po praslici

S radosťou vám oznamujeme, že záverečný výstup projektu Spoločenstva evanjelických žien k 500-ročnici reformácie Reformácia a ženy − kniha „Reformácia po praslici. Výnimočné evanjelické ženy 16. − 18. storočia na Slovensku“ − je na svete. Vďaka Pánu Bohu!
Ide o prvý historický výskum podielu žien na šírení reformácie a na obrane Evanjelickej cirkvi v časoch protireformácie na Slovensku. Vydavateľstvo Porta libri uzavrelo s nami zmluvu o spolupráci, prijalo 1000 ks našich kníh do svojho skladu a pomôže nám aj s distribúciou.

Kniha si môžete kúpiť v kníhkupectvách Jonatan a Reformata, ale aj v sieti Martinus a Panta Rhei, za 12,- eur. Pri hromadných objednávkach (nad 10 kusov) z cirkevných zborov a seniorátov ECAV a pre SEŽ bude cena zľavnená na 9,90 eur (+ poštovné a balné).

Objednávky môžete posielať na adresu: peter@porta.sk, príp. si môžete knihy prevziať priamo v sídle Porta libri na Legionárskej 4 v Bratislave.

Prajeme Vám duchovný úžitok a radosť pri čítaní životopisov našich matiek vo viere.